تدریس حضوری:

یکی از شیوه‌های بسیار کاربردی جهت انتقال دانش و تجربه، بهره‌مندی از کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی حضوری است.

کلاس‌های حضوری به جهت ارتباط مستقیم و نزدیک و همچنین فرصت‌های مناسب پرسش و پاسخ و تبادل دانش با بالاترین کیفیت، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

یکی از خدماتی که در حال حاضر توسط جناب آقای دکتر نجفی ارائه می‌گردد، تدریس حضوری و در برخی موارد خاص تدریس آنلاین و غیرحضوری برای سازمان‌ها و ارگان‌ها و نهادهای مختلف کشور می‌باشد.

جهت انجام هماهنگی‌های لازم و کسب اطلاعات بیشتر، از طریق راه‌های ارتباطی انتهای همین صفحه، اقدام فرمایید.

تدریس حضوری

تنظیم انواع لایحه تخصصی در امور پیمان:

تنظیم انواع لایحه

تاخیرات موجود در پروژه‌ها و تعیین سهم هریک از طرف‌های قرارداد در بروز آن‌ها، همواره از مسائل مهم و چالش برانگیز در پروژه‌ها محسوب می‌گردیده است. این تاخیرات، شامل تاخیرات مجاز )ناشی از قصور کارفرما و سایرین) و تاخیرات غیر مجاز )ناشی از قصور پیمانکار) است.

لایحه تاخیرات معمولا از سوی پیمانکار تهیه و به کارفرما ارائه می‌گردد تا مشکلات و چالش‌های پروژه را با تکیه بر مستندات موجود بیان نموده و تبعات آن را تشریح نماید تا سهم هریک از طرفین در این خصوص مشخص گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارائه سفارش تهیه لایحه‌های تخصصی، در طریق راه‌های ارتباطی انتهای همین صفحه، اقدام فرمایید.

مشاوره تخصصی در حوزه حقوق ساخت:

یکی از مشکلات اساسی در صنعت ساخت کشور، عدم اطلاع کافی اکثر افراد، از قوانین و مقررات ساخت و ساز می‌باشد.

از مالکان، طراحان، ناظران و مجریان ذی‌صلاح گرفته تا کارفرمایان، مشاورین و پیمانکاران؛ همگی از عدم شناخت دقیق و عمیق حقوق خود و طرف‌های دیگر سخن می‌گویند که این خود دلیلی واضح بر اهمیت بسیار بالای موضوع حقوق ساخت بوده و لزوم افزایش دانش تخصصی در این زمینه را بیش از پیش آشکار می‌سازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی، از طریق راه‌‎های ارتباطی انتهای همین صفحه اقدام فرمایید.

مشاوره تخصصی

داوری فنی در امور ساختانی:

داوری فنی دعاوی

طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی به دلیل پیچیدگی‌ها و مسائل مختلفی که با آن مواجه هستند، معمولا در مراحل مختلف قبل از اجرا، حین اجرا و پس از اجرا دچار مشکلات متعددی می‌گردند که این موضوع زمینه‌ساز بروز اختلافات جزئی و اساسی بین عوامل مختلف پروژه است.

یکی از بهترین و سریعترین راه‌حل‌ها جهت حل مشکلات و اختلافات در پروژه‌های عمرانی، رجوع به شخص بی طرف و متخصص و درخواست داوری است.

با انجام صحیح داوری، طرفین نسبت به حق و حقوق خود آگاهی یافته و با صرف کمترین هزینه و زمان، به یک توافق مشترک می‌رسند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال درخواست انجام داوری فنی در پروژه‌های خود، از طریق راه‌های ارتباطی مشخص شده در انتهای همین صفحه اقدام فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات، از طریق ارسال ایمیل به آدرس Info@DrMostafaNajafi.ir اقدام فرمایید